Wyciągarka samochodowa T-Max X-POWER HEW-8500-12
Transport materiałów
Specyfikacja
Zasilanie 12V, uciąg 8500 funtów / 3,8 tony.Seria X Power - najnowsza seria wyciągarek T-Max: wodoodporny silnik IP66
wodoodporny przekaźnik IP66
wodoodporna przekładnia IP66
duża szybkość wyciągarki
duża wytrzymałość
cicha praca Seria X Power - poddana ekstremalnym testom: 8 godzinny test w komorze pyłowej w próżni
test szczelności ciśnienia wody 6,8 Atm (100 PSI) ze wszystkich kierunków Testy wykonane i potwierdzone przez niezależny Australijski organ rządowy.
Dane techniczne:Maksymalny gwarantowany uciąg: 8500 funtów (3850 Kg) pojedyncza lina
Silnik:  5.6 KM/ 12V (szeregowy prądu stałego DC)
Sterowanie: Zdalne sterowanie, 3.7 mTyp przekładni: 3-stopniowa, planetarnaPrzełożenie: 161.28Sprzęgło: pierścień przesuwnyHamulec: automatyczny zabudowany w bębnieWielkość bębna: średnica 2.5"(63,5mm) długość 8.75"(222 mm)Lina: 28,5m x 8mm + hakProwadnica: rolkowa
Typ przekaźnika: zintegrowany moduł (Integrated Solenoid Module)
Zalecany akumulator: 650CCA minimalnyPrzewody podłączeniowe: 1.83 mWykończenie: srebrny, ciemnoszaryWaga: 35 KgWymiary całkowite: 529 x 161 x 164 mmRozstaw śrub mocujących: 254.0 x 114.3 mm
Tabele parametrów:
Szybkość zwijania liny i pobór prądu zmierzone na pierwszej warstwie
  zwijania m/m 12V