Wyciągarka samochodowa T-Max X-POWER HEW-12500-12
Transport materiałów
Specyfikacja
Zasilanie 12V, uciąg 12500 funtów / 5,66 tony.Seria X Power - najnowsza seria wyciągarek T-Max: wodoodporny silnik IP66
wodoodporny przekaźnik IP66
wodoodporna przekładnia IP66
duża szybkość wyciągarki
duża wytrzymałość
cicha praca Seria X Power - poddana ekstremalnym testom: 8 godzinny test w komorze pyłowej w próżni
test szczelności ciśnienia wody 6,8 Atm (100 PSI) ze wszystkich kierunków Testy wykonane i potwierdzone przez niezależny Australijski organ rządowy.Maksymalny gwarantowany uciąg: 12500 funtów (5665 Kg) pojedyncza lina
Silnik:  6.6 KM/ 12V (szeregowy prądu stałego DC)
Sterowanie: Zdalne sterowanie, 3.7 mTyp przekładni: 3-stopniowa, planetarnaPrzełożenie: 193.6Sprzęgło: pierścień przesuwnyHamulec: automatyczny zabudowany w bębnieWielkość bębna: średnica 2.5" (63,5 mm) długość 8.75" (222 mm)Lina: 24 m x 9,2 mm + hakProwadnica: rolkowa
Typ przekaźnika: zintegrowany moduł (Integrated Solenoid Module)
Zalecany akumulator: 650CCA minimalnyPrzewody podłączeniowe: 1.83 mWykończenie: srebrny, ciemnoszaryWaga: 42 KgWymiary całkowite: 541 x 160 x 218 mmRozstaw śrub mocujących: 254.0 x 114.3 mm
Parametry techniczne wyciągarki X Power HEW-12500-12:
Szybkość zwijania liny i pobór prądu zmierzone na pierwszej warstwie
  Uciąg funtów Bez 2000  4000  6000  8000  10000  12000
12500   kg obciążenia  907 1814 2722 3630 4532 5440
5665 Szybkość   Ft/m 12V    30.83 16.4 12.1 10.8 9.18 5.544 6.56
  zwijania m/m 12V