Wyciągarka samochodowa T-Max EW-15000-24  6,8t
Transport materiałów
Specyfikacja
Wzmocniona konstrukcja zapewniająca maksimum wytrzymałości
Model wyciągarki:
EW-15000 12V P/N 71512EW-15000 24V P/N 71524Maksymalny gwarantowany uciąg: 15000 funtów (6800 kg) pojedyncza linaSilnik:
6.0 KM/ 12V (szeregowy prądu stałego DC)6.5 KM/ 24V (szeregowy prądu stałego DC)
Sterowanie: Zdalne sterowanie, 3.7 mTyp przekładni: 4-stopniowa, planetarnaPrzełożenie: 355:1Sprzęgło: pierścień przesuwnyHamulec: automatyczny zabudowany w bębnieWielkość bębna: średnica 3.62"(92 mm) długość 8.82"(224 mm)Lina: 28,5 m x 10,5 mm + hakProwadnica: rolkowaZdalne sterowanie: takZalecany akumulator: 650CCA minimalnyPrzewody podłączeniowe: 1.83 m 35 mm2Wykończenie: ciemnoszaryWaga: 65 KgWymiary całkowite: 595 x 214 x 262 mmRozstaw śrub mocujących: 254.0 x 114.3 mm                                       254.0 x 165.1 mm
Parametry techniczne wyciągarki EW-15000-24:
Szybkość zwijania liny i pobór prądu zmierzone na pierwszej warstwie Uciąg funtów Bez 3000  6000  9000  12000  15000   kg obciążenia   1360  2720  4080  5440  6800 Prędkość  s/m 12V   25.6 11.2  7.9  6.6  5.4  4.4 24V
 5.2 zwijania m/m 12V   7.8 3.4  2.4  2.0  1.7  1.4 24V
 1.6 Pobór
A
12V
  45
 450 prądu
24V