Wyciągarka samochodowa T-Max EW-12500-24  5,6t
Transport materiałów
Specyfikacja
sprawdzone rozwiązania, niezawodność i wytrzymałość konstrukcji Model wyciągarki: EW-12500 P/N 7345200Maksymalny gwarantowany uciąg: 12500 funtów (5665 Kg) pojedyncza linaSilnik: 6 KM/ 24 V (szeregowy prądu stałego DC)Sterowanie: Zdalne sterowanie, 3.7 mTyp przekładni: 3-stopniowa, planetarnaPrzełożenie: 265:1Sprzęgło: pierścień przesuwnyHamulec: automatyczny zabudowany w bębnieWielkość bębna: średnica 2.52"(64 mm) długość 8.82"(224 mm)Lina: 28,5 m x 9,2 mm + hakProwadnica: rolkowaZdalne sterowanie: takZalecany akumulator: 650CCA minimalnyPrzewody podłączeniowe: 1.83 mWykończenie: ciemnoszaryWaga: 42 KgWymiary całkowite: 541 x 160 x 218 mmRozstaw śrub mocujących: 254.0 x 114.3 mmNumer seryjny: P/N 7345200-24V
  Uciąg funtów Bez 2000  4000  6000  8000  10000  12000
12500   kg obciążenia  907 1814 2722 3630 4532 5440
5665 Szybkość   s/m 12V    23.5 12.6 10.3 8.7 7.2 6.3 5
4.3 24V
26.4
6.85 zwijania m/m 12V 7.2 3.85 3.15 2.65 2.2 .1.9 1.5
1.3 24V