Pompa zanurzeniowa HCP 100HD27.5 (3-fazowa)
Sprzęt
Specyfikacja
Mocna pompa zanurzeniowa
Zalety pomp zatapialnych HCP:
Pompa do wody brudnej zanurzeniowa
HCP PUMP TYP
100HD27.5 (100ASN27.5) WIRNIK
N - zamknięty* MOC SILNIKA NA WALE
7.5 kW MOC POBIERANA
9,2 kW ZALECANY AGREGAT
27,6 kW NAPIĘCIE
400 V KRÓCIEC TŁOCZNY
110 mm / Storz 110 PARAMETRY TŁOCZNE
wg wykresu WYMIARY
677 x 286 x 286 mm WAGA
80 kg DŁUGOŚĆ KABLA
15 m PŁYWAK
NIE
Charakterystyka ogólna tej serii pomp HCP: Przedmiot
Opis Cieczpompowana
Temperatura
0~40°C (32~104°F) Typ Medium
Ścieki Woda budowlana Woda osadowa Pompa
Napięcie
50Hz Silnik