Pompa zanurzeniowa HCP 100HD23.7 (3-fazowa)
Sprzęt
Specyfikacja
Pompa zanurzeniowa do brudnej wody
Zalety pomp zatapialnych HCP:
Pompa szlamowa zatapialna
HCP PUMP TYP
100HD23.7 (100ASL23.7) WIRNIK
L - typowy otwarty* MOC SILNIKA NA WALE
3.7 kW MOC POBIERANA
4,7 kW ZALECANY AGREGAT
14,1 kW NAPIĘCIE
400 V KRÓCIEC TŁOCZNY
110 mm / Storz 110) PARAMETRY TŁOCZNE
wg wykresu WYMIARY
606 x 235 x 235 mm WAGA
44 kg DŁUGOŚĆ KABLA
15 m PŁYWAK
NIE
ZALETY WIRNIKA OTWARTEGO (L)
Charakterystyka ogólna tej serii pomp HCP: Przedmiot
Opis Cieczpompowana
Temperatura
0~40°C (32~104°F) Typ Medium
Ścieki Woda budowlana Woda osadowa Pompa
Napięcie
50Hz Silnik