Głośnik płaski GROM-G100 110dB pod maskę
Sprzęt
Specyfikacja
Głośnik GROM-G100 o mocy 100W są zalecane do stosowania z generatorami sygnałów ostrzegawczych GAM 150 lub GAM 300 i dostosowane do możliwości montażu na pojeździe, standardowo w komorze silnika. Ukierunkowanie wylotu tuby ku przodowi pojazdu jest warunkiem uzyskania właściwego poziomu dźwięku (107-108 dB). Zalecany montaż, to umieszczenie głośnika za kratką grilla, bez kontaktu z elementami chłodnicy pojazdu.
Dane techniczne:
- Wysokość 183 mm, szerokość 183 mm, głębokość 84 mm- Impedancja 11 Ohm- Moc max 100 W- Typ magnesu - neodymowy- Niski poziom zniekształceń- Wysoka skuteczność i duży poziom dźwięku ponad 110 dB- Obudowa aluminiowa lakierowana czarna, tuba z wysokoudarowego ABS- Przewód zasilający dwużyłowy ok. 30 cm