Detektor czujnik tlenku węgla (czadu) do garażu podziemnego Gazex WG-22.EG/A24 24V
Narzędzia
Specyfikacja
Wykrywacz tlenku węgla
Obszar zastosowań Garaże zamknięte i parkingi podziemne – służy do regulacji systemu wentylacji.
Stacje kontroli pojazdów i warsztaty samochodowe – przeznaczone do sterowania wyciągiem.
Cechy użytkowe selektywny pomiar stężenia tlenku węgla lub metanu lub dwutlenku węgla;
wymienny sensor gazu gwarantuje prostą i tanią eksploatację;
detektor całkowicie automatyczny, nie posiada żadnych elementów regulacyjnych;
3 progi alarmowe (dla CO zgodnie z europejską normą PN-EN 50545-1:2012);
    Sensor
Medium
Standardowa kalibracja Półprzewodnikowy Tlenek węgla (CO) 30/60/150
ppm
Wyjścia sterujące stykowe: 3
Wyjście sterujące "Awaria": TAK
Sygnalizacja optyczna wbudowana: TAK
Napięcie zasilania: 24V~
Wymiary (wys. x szer. x gł.): 195 x 80 x 68 mm
Opakowanie: 205 x 75 x 95 mm