Detektor czujnik selektywny gazu CNG/LNG (metanu) do garażu podziemnego Gazex WG-14.EG/A24 24V
Narzędzia
Specyfikacja
Czujnik gazu ziemnego Gazex
Gazex detektor gazu ziemnego
Obszary zastosowania: Garaże zamknięte i parkingi podziemne - do zarządzania systemem wentylacji.
Stacje kontroli pojazdów i warsztaty samochodowe - do sterowania wyciągiem.
wymienny sensor gazu gwarantuje prostą i tanią eksploatację;
detektor całkowicie automatyczny, nie posiada żadnych elementów regulacyjnych;
3 progi alarmowe (dla CO zgodnie z europejską normą PN-EN 50545-1:2012);
  Sensor
Medium
Standardowe progi alarmowe lub zakres pomiarowy Półprzewodnikowy
Metan (CH4)
10/20/30
Wyjścia sterujące stykowe: 3
Wyjście sterujące "Awaria": TAK
Sygnalizacja optyczna, wbudowana: TAK
Napięcie zasilania: 24V~
Wymiary: 80 x 195 x 68 mm
Opakowanie: 205 x 75 x 95 mm