Detektor czujnik gazu LPG (propan-butan) do garażu podziemnego Gazex WG-15.EG/A24 24V
Narzędzia
Specyfikacja
Detektor gazu propan butan
Detektory LPG
Stacje kontroli pojazdów i warsztaty samochodowe - służące do sterowania funkcjami wyciągu.
Parametry detektora propan butan WG-15.EG/A24 selektywny pomiar stężenia gazu propan butan;
wymienny sensor gazu gwarantuje prostą i tanią eksploatację;
detektor całkowicie automatyczny, nie posiada żadnych elementów regulacyjnych;
3 progi alarmowe (dla CO zgodnie z europejską normą PN-EN 50545-1:2012);
  Sensor
Medium
Standardowa kalibracja Półprzewodnikowy
Propan-butan (LPG)
Wyjścia sterujące stykowe: 3
Wyjście sterujące "Awaria": TAK
Sygnalizacja optyczna, wbudowana: TAK
Napięcie zasilania: 24V~
Wymiary (wys. x szer. x gł.): 195 x 80 x 68 mm
Opakowanie: 205 x 75 x 95 mm